Amber Teknoloji ve Yazılım Hizmetleri A.Ş.

1 arasında
Önceki Sonraki

İlanın Ayrıntıları

  • Eklendi: 6 Aralık 2017

  • Konum: Türkiye

  • Eyalet: İstanbul

  • Şehir: Sarıyer

  • Telefon: +90 212 290 20 50

  • Görünümler: 1376

Açıklama

Amber Teknoloji ve Yazılım Hizmetleri A.Ş. sistem entegrasyonu ve yazılım geliştirme alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur Savunma sanayii ve sivil endüstrilerde çalışmasına devam eden %100 bir Türk firmasıdır.

Amber Teknoloji ve Yazılım Hizmetleri A.Ş. müşteri odaklı ve rekabetçi yaklaşımları ile müşterisine özel ve maliyet etkin ürünlerini, yüksek kalitedeki sistem ve yazılım mühendisleri ile ve etkili teknik sistem/yazılım yaklaşımlarıyla üretmektedir.

Hedeflerimiz

Lider bir Türk sistem entegrasyonu ve yazılım firması olarak dünya pazarında ana oyunculardan biri olmak,Tek Güvenilir ve uluslararası alanda rekabetçi bir sistem entegrasyonu ve yazılım geliştirme firması olmak Paydaşlarını memnun etmek Yenilikçilik ve yaratıcılık yoluyla ulusal kabiliyetleri geliştirerek ve teknik yeterlilikleri artıracak bir çalışma ortamı kurarak topluma katkıda bulunmak Yeni teknolojiler geliştirerek ve kullanarak ve uluslararası standartlara uyumu destekleyerek Türk yazılım ve sistem entegrasyonu endüstrisine katkıda bulunmaktır.

Yorumlar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Başarı! Yorumun için teşekkürler. Yanıtınızı takdir ediyoruz.
Alanlardan birini boş bırakmış olabilirsiniz ya da çok hızlı gönderiyorsunuzdur.