GÜNAK İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş.

1 arasında
Önceki Sonraki

İlanın Ayrıntıları

  • Eklendi: 12 Aralık 2017

  • Konum: Türkiye

  • Eyalet: İstanbul

  • Şehir: Tuzla

  • Telefon: 0216-593-08-11

  • Görünümler: 828

Açıklama

Günak A.Ş., sanayi tesislerde kullanılan proses ekipmanların imalatı ve montajı konusunda ihtisaslaşmış; sanayici ve müteahhit kimlikli bir firmadır. Sanayi tesislerinde kullanılan basınçlı kap, karıştırıcı, depolama tankı, reaktör, skid, fırın, ısı eşanjörü, konveyör ve elevatör gibi ekipmanların imalatları ve müşteri sahasındaki montaj işleri; Günak’ın uzmanlık alanını oluşturmaktadır.

28.05.1976 yılında Nurhan Güneş tarafından kurulduğu günden bugüne Günak, birçok sektördeki binlerce müşterisine ürün / hizmet sağlayarak sektörünün öncü firmalarından biri olmayı başarmıştır. Günak ürün/hizmet sağladığı 27 ülkede, müşterisi olan küresel firmaların takdirini kazanmış ve aranılan bir firma konumuna gelmiştir. Günak’ın faaliyette olduğu sektörler arasında; petrol & gaz ve enerji sektörü, kimya tesisleri, gıda tesisleri, çelik köprü müteahhitliği, ve metalürji tesisleri yer almaktadır.

Günak, önce iş güvenliğini ve beraberinde kaliteyi tüm kazanımların önünde tutmaktadır. 2009 yılında aldığı ASME sertifikaları (U, S, PP, A stamp) ve National Board sertifikaları (NB ve R stamps) ile Günak, kalitesini taçlandırmıştır. Günak’ın diğer sertifikaları arasında EN-1090-2, ISO 3834, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 bulunmaktadır. Günak’ın bu başarısının kökünde, firma çalışanlarının her seferinde bir öncekinden daha kaliteli imalat yapmayı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemesi yatmaktadır.

Günak, üstlendiği işleri zamanında teslim etmesi ile, kalitesi ile, insana verdiği önem ile, adil yönetim tarzı ile, finansal kurumlar nezdindeki kredibilitesi ile, etik kurallara dikkat etmesi ile; gerek işverenlerinin, gerek tedarikçilerinin, gerek personelinin, gerek finans kurumlarının, gerekse sektördeki rakiplerinin haklı takdirinin kazanmıştır ve kazanmaya devam edecektir.

Etiketler :

Yorumlar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Başarı! Yorumun için teşekkürler. Yanıtınızı takdir ediyoruz.
Alanlardan birini boş bırakmış olabilirsiniz ya da çok hızlı gönderiyorsunuzdur.