• Buradasınız:
  • Sağlık
  • Medikal
  • Kılıçaslan Metal Büro Mobilyaları İnş. Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

Kılıçaslan Metal Büro Mobilyaları İnş. Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

Kılıçaslan Metal Büro Mobilyaları İnş. Gıda San. Tic. Ltd. Şti.
Kılıçaslan Metal Büro Mobilyaları İnş. Gıda San. Tic. Ltd. Şti. 0 5 0

Ortalama 0 Puanlar

Yorumunuz

İlk yorumlayan siz olun

, Ankara 06850 , Elmadağ

+90 (0312) 815 1584
+90 (0312) 815 1586

Kılıçaslan Metal

Tür:
Sağlık
Kategoriler:
Genel bilgiler

Firmamız 20 yıllık mesleki deneyimin ardından yılların verdiği birikimi değerlendirmek amacıyla 2000 yılında Ankara Siteler de çelik eşya imalatı ile faaliyetine başlamıştır.

Müşterilerinden gelen talep doğrultusunda ürün çeşitliliğini sürekli artırarak 2010 yılında Ankara Kazan da faaliyetlerine büyüyerek devam etmektedir.2014 yılından itibaren Ankara Elmadağ fabrikamızda siz müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Firmamız günü siz değerli müşterilerinden,devamlılığını ise; kalitede standart,uygun fiyat kolaylıkları ve bol çeşit ile sağlamaktadır.

Firmamız bünyesinde compact arşivleme sistemleri, dosya dolapları, soyunma dolapları ve her türlü metal dolap imalatı ve satışı devam etmektedir.

Firma Yorumları


Şu anda hiç yorum yok

Biz Kimiz

İrtibat Rehberi profesyonel,Esnek ve güvenilir bir işletme Havuzudur.Artık Hep hayal ettiğiniz ve birçok emekler harcadığınız işletmenizi daha detaylı anlatabilirsiniz.ve daha profesyonel bir işletme portal oluşturabilirsiniz.irtibat rehberi sayesinde daha Güvenilir, kullanılabilir ve hizmet verebilir hale gelebilirsiniz,özellikle sunucuda saklanan verilerin bütünlüğünü, gereksinim duyduğunuzdasunucunun kullanılabilir olmasını ve sorunları kolayca tanılayıp düzelte bilmenizi sağlar.

KULLANICI GİRİŞİ

ARAMA