• Buradasınız:
  • Sağlık
  • Medikal
  • Met Tıp Cihazları San. ve Tic. Ltd. Şti.

Met Tıp Cihazları San. ve Tic. Ltd. Şti.

Met Tıp Cihazları San. ve Tic. Ltd. Şti.
Met Tıp Cihazları San. ve Tic. Ltd. Şti. 0 5 0

Ortalama 0 Puanlar

Yorumunuz

İlk yorumlayan siz olun

, Ankara 06440, Çankaya - Kızılay

Tür:
İmalatçı / Üretici
Kategoriler:
Genel bilgiler

Kurucuları Türkiye’nin seçkin hastanelerinde Biyomedikal Departmanı Yöneticiliği ve çeşitli medikal firmalarda Teknik Servis Müdürlüğü görevlerinde bulunmuşlardır. Bu sayede Met Tıp Cihazları her yönüyle, bir hastanenin Tıbbi Cihazlar konusunda ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi, tecrübe ve donanıma sahiptir.

 

Kurulduğu ilk yıl birçok özel hastane ve medikal firmaya tıbbi cihaz, sterilizasyon merkezi ve teknik servis hizmeti vermiştir. Ayrıca yeni tıp merkezi, poliklinik ve ameliyathane kurulumları gerçekleştirmiştir.

Firma Yorumları


Şu anda hiç yorum yok

Biz Kimiz

İrtibat Rehberi profesyonel,Esnek ve güvenilir bir işletme Havuzudur.Artık Hep hayal ettiğiniz ve birçok emekler harcadığınız işletmenizi daha detaylı anlatabilirsiniz.ve daha profesyonel bir işletme portal oluşturabilirsiniz.irtibat rehberi sayesinde daha Güvenilir, kullanılabilir ve hizmet verebilir hale gelebilirsiniz,özellikle sunucuda saklanan verilerin bütünlüğünü, gereksinim duyduğunuzdasunucunun kullanılabilir olmasını ve sorunları kolayca tanılayıp düzelte bilmenizi sağlar.

KULLANICI GİRİŞİ

ARAMA