GURU Sistem Yönetim ve Yazılım

GURU Sistem Yönetim ve Yazılım
GURU Sistem Yönetim ve Yazılım 0 5 0

Ortalama 0 Puanlar

Yorumunuz

İlk yorumlayan siz olun

Karaoğlanoğlu Cd. No Şirinevler, İstanbul 34188, Bahçelievler

(0212) 652 9393
(0212) 652 9393

Konfeksiyon,Hazır giyim ve yazılım sektöründe öncü

Tür:
Bilişim
Genel bilgiler

Yaptığımız işin en iyisi; yani GURU'su olmak üzere yola çıktık. Hedeflediğimiz sektörlerde GURU olabilmenin bilinciyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. En iyiyi yapabilmenin yolu en iyi olmaktan geçer.

 

SİSTEM YÖNETİMİ ise şirketin tüm sistemini değiştirmeyi, geliştirmeyi ve entegre bir yapıya, mükemmel bir orkestra konserine dönüştürmeyi sağlar. Departmanların, bölümlerin, sorumluların uyum ve koordinasyon içerisinde çalışmalarını sağlamanın yolu sistem yönetiminden geçer. Sistem yönetiminin ana hedeflerinden biri de iş hayatını ızdıraptan zevke dönüştürmenin yolunu açmaktır. Nasıl konsere giderken eğlenmeyi amaçlıyorsak müşteriler de çalıştıkları firmaları memnun olmak için seçerler.

 

GURU SİSTEM YÖNETİM' inin ana hedefi, çalıştığı firmaların memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmaktır.

 

Peki; Bunu sağlamanın yolu nedir? Müşteri memnuniyeti yalnızca program yazmak, satmak ve eğitim vermekle sağlanamaz. Bu işin uzmanları (GURU'ları) her türlü faktörü çok yönlü düşünerek, göz önüne alarak, uygulayarak ve sonuçlandırarak sağlayabilirler.

 

İşte GURU SİSTEM YÖNETİM VE YAZILIM'ın gerçek hedefi firmaların çalışma ve yönetim metodlarını incelemek; problemlerini ve sorunlarını masaya yatırarak yeni çalışma, yönetme metodları geliştirmek; uygulamak ve yardımcı araçları belirleyip kullanmaktır.

 

Süreçleri incelemek ve yeni süreçleri uygulamaya koymak.

 

Eğitim vererek yönetim becerilerini geliştirmek.

 

Uygulama yazılımlarını geliştirmek.

 

Denetim ve kontrol sistemi kurmak.

 

Tam entegre sistem yönetimi oluşturmak.

 

GURU Sistem Yönetim ve Yazılım’ın amacı çalıştığı firmaların ortaklarının, yöneticilerinin, çalışanlarının memnuniyetini maksimum düzeye çıkaran bir yönetim sistemi kurmaktır

Firma Yorumları


Şu anda hiç yorum yok

Biz Kimiz

İrtibat Rehberi profesyonel,Esnek ve güvenilir bir işletme Havuzudur.Artık Hep hayal ettiğiniz ve birçok emekler harcadığınız işletmenizi daha detaylı anlatabilirsiniz.ve daha profesyonel bir işletme portal oluşturabilirsiniz.irtibat rehberi sayesinde daha Güvenilir, kullanılabilir ve hizmet verebilir hale gelebilirsiniz,özellikle sunucuda saklanan verilerin bütünlüğünü, gereksinim duyduğunuzdasunucunun kullanılabilir olmasını ve sorunları kolayca tanılayıp düzelte bilmenizi sağlar.

KULLANICI GİRİŞİ

ARAMA