• Buradasınız:
  • Elektronik
  • ABE Teknoloji Mühendislik Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.

ABE Teknoloji Mühendislik Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.

ABE Teknoloji Mühendislik Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.
ABE Teknoloji Mühendislik Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. 0 5 0

Ortalama 0 Puanlar

Yorumunuz

İlk yorumlayan siz olun

İTÜ Ayazağa Kampüsü, No: 101-2, İstanbul, Sarıyer

0212 276 4076
0212 276 4076

ABE Teknoloji Mühendislik Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş., İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü Öğretim Görevlisi Dr. H. Bülent YAĞCI tarafından kurulmuştur.

Tür:
Bilişim
Genel bilgiler

ABE Teknoloji Mühendislik Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş., İstanbul Teknik Üniversitesi öğretim üyesi ve yardımcılarının birlikte gerçekleştireceği araştırma geliştirme faaliyetlerini sanayi ile buluşturmak ve ülkemize yararlı hale getirmek için kurulmuş bu şirkette olup aşağıdaki alanlarda çalışmalar gerçekleştirilmektedir. ABE Teknoloji Mühendislik Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş., ERTMS anklaşman ve demiryolu tarafı donanımı gerçekleştirimi, kapalı alan radyo tekrarlayıcı projelendirmesi, tasarımı ve gerçekleştirimi, açık alan telsiz tekrarlayıcılar için anten kavite süzgeç tasarımı alanında çalışmalar yapmak amacı ile kurulmaktadır. ABE Teknoloji geniş sistem mühendisliği bilgisini ve büyük projelerinin karmaşık sorunlarına çözümler üretme yeteneğini arttırmayı hedeflemektedir.


Elektrik Mühendisi


Minimum BSc. degree in Electrical Engineering, Very good command of written and spoken English, Minimum 5 years of work experience in the electrical design of commercial, residential, educational and etc. type of buildings, Good command of AutoCAD and MS Office applications, Experience with British Standards would be an advantage, Revit MEP experience would be an advantage,


ELECTRICAL WORKS ENGINEER


University degree in Electrical Engineering Minimum 3-5 years of experience in installation and commissioning of Power Plant Electrical Works including but not limited to Generator Step-Up Transformers, Switchyard interface, Generator Protection Systems, Generator Circuit Breaker, MV& LV Systems, MV &LV Switchgear, Variable Frequency Drives & Motor Control Centers and auxiliary systems...

Firma Yorumları


Şu anda hiç yorum yok

Biz Kimiz

İrtibat Rehberi profesyonel,Esnek ve güvenilir bir işletme Havuzudur.Artık Hep hayal ettiğiniz ve birçok emekler harcadığınız işletmenizi daha detaylı anlatabilirsiniz.ve daha profesyonel bir işletme portal oluşturabilirsiniz.irtibat rehberi sayesinde daha Güvenilir, kullanılabilir ve hizmet verebilir hale gelebilirsiniz,özellikle sunucuda saklanan verilerin bütünlüğünü, gereksinim duyduğunuzdasunucunun kullanılabilir olmasını ve sorunları kolayca tanılayıp düzelte bilmenizi sağlar.

KULLANICI GİRİŞİ

ARAMA