Akead

Akead
Akead 0 5 0

Ortalama 0 Puanlar

Yorumunuz

İlk yorumlayan siz olun

Doğanevler cad. No:3 Tepeüstü mah., İstanbul 34771, Ümraniye

+90 (0) 216 632 70 6
+90 (0) 216 632 70 6

Satış, Pazarlama, Lojistik içeren Ticari Yazılım.Toptan, Perakende ve Kasa otomasyon sistemleri

Tür:
Yazılım
Genel bilgiler

Firmalarımızın ürünleri, hizmetleri nasıl farklılıklar gösteriyorsa, çözümleri de beklentileri de farklılık gösterir. AKEAD farklı sektörlerden dostlarına, yetkin ekibi ile uçtan uca çözümler sunarken her zaman rekabetçi fırsatlar da sunar. Bir ürünün üzerinde ki teknik özellikler ürünün faydasını, hizmetin içeriğini belirlemez. Ürünlerin kullanım ömürlerini sizin vizyonunuz belirler.
Üzerinde yaşadığımız topraklar medeniyetlerin doğduğu, ortaya çıkarttıkları kültür ile dünyanın geri kalanını etkiledikleri bir coğrafyadır. Ne yazık ki uzunca bir süredir bu birikim dünya medeniyetlerine yeterli katkıyı sunamamıştır.


Böyle bir ideal ile Anadolu’nun çağdaş kazanımlarını kültürel birlikteliklere dönüştürecek, ülkemiz, Avrupa ve Afrika’ya katkı sunabilirsek, bahtiyar olacağız.


Murat BALTA

Firma Yorumları


Şu anda hiç yorum yok

Biz Kimiz

İrtibat Rehberi profesyonel,Esnek ve güvenilir bir işletme Havuzudur.Artık Hep hayal ettiğiniz ve birçok emekler harcadığınız işletmenizi daha detaylı anlatabilirsiniz.ve daha profesyonel bir işletme portal oluşturabilirsiniz.irtibat rehberi sayesinde daha Güvenilir, kullanılabilir ve hizmet verebilir hale gelebilirsiniz,özellikle sunucuda saklanan verilerin bütünlüğünü, gereksinim duyduğunuzdasunucunun kullanılabilir olmasını ve sorunları kolayca tanılayıp düzelte bilmenizi sağlar.

KULLANICI GİRİŞİ

ARAMA