Asyasoft Otel Yönetim Sistemleri

Asyasoft Otel Yönetim Sistemleri
Asyasoft Otel Yönetim Sistemleri 0 5 0

Ortalama 0 Puanlar

Yorumunuz

İlk yorumlayan siz olun

100. Yil Bulvari Sül Adres: Altindag Mh, Antalya, Merkez

0 242 247 95 60 Pbx.
0530 151 15 55
0 242 247 95 63

Asyasoft zaman ve emekten tasarrufu sağlıyor.

Tür:
Yazılım
Genel bilgiler

Asyasoft Yazılım olarak sunduğumuz pratik çözümlerle 1996 yılından bu yana zincir ve münferit otellerin öncelikle zamandan tasarruf etmelerini sağlıyoruz.


Asyasoft CRM sadakat yönetimi ile sadık misafir profillerinizin sayısını arttırabilirsiniz!


Misafir tatmini ve Misafir sadakati Oteller için başarının iki anahtar kavramı haline geldi Misafirini tatmin edebilen ve bunun da ötesinde onların sadakatlerini kazanabilen münferit ve zincir oteller varlıklarını sürdürebilmekte, kârlılıklarını istikrarlı hale getirebilmektedirler. Bugün artık oteller misafirlerinin sadakatlerini elde etmenin ve onları yaşam boyu değer olarak kendilerinde tutmanın yollarını aramaktadırlar. 


Asyasoft Rezervasyon Motoru Tripadvisor Bağlantısı ve Partnerliği


Şirketimiz AsyaSoft Yazılım, Antalya Merkez ofisi ve Akdeniz Üniversitesi Teknokent’te bulunan Arge Ofisi ile Turizm otelcilik


alanında 20 yıldır hizmet vermektedir. Turizm sektöründe zincir ve münferit tesislere Şehir otelciliği ve Resort otelciliğine uygun


otel otomasyon yazılımları üretiyoruz. Yaklaşık olarak 200 tesis ile çalışmaktayız.

Firma Yorumları


Şu anda hiç yorum yok

Biz Kimiz

İrtibat Rehberi profesyonel,Esnek ve güvenilir bir işletme Havuzudur.Artık Hep hayal ettiğiniz ve birçok emekler harcadığınız işletmenizi daha detaylı anlatabilirsiniz.ve daha profesyonel bir işletme portal oluşturabilirsiniz.irtibat rehberi sayesinde daha Güvenilir, kullanılabilir ve hizmet verebilir hale gelebilirsiniz,özellikle sunucuda saklanan verilerin bütünlüğünü, gereksinim duyduğunuzdasunucunun kullanılabilir olmasını ve sorunları kolayca tanılayıp düzelte bilmenizi sağlar.

KULLANICI GİRİŞİ

ARAMA